Draudzīgā Aicinājuma fonda SKOLU REITINGS

« Atpakaļ   Uz sākumu
Presē un portālos par Draudzīgā Aicinājuma fonda skolu reitingu     » Skatīt visus rakstus »»
    • 2017-11-13 / Kurzemes Vārds'
Pāvilosta pārspēj Liepājas skolas

Draudzīgā aicinājuma fonda "Skolu reitinga" balvai vienīgā no mūspuses skolām nominēta Pāvilostas vidusskola.

Pēc četriem kritērijiem, tajā skaitā centralizēto eksāmenu rezultātiem, tai izvirzīta 51 Latvijas mācību iestāde. Balvas tiks pasniegtas četrās skolu grupās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tostarp tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas, informē Draudzīgā aicinājuma fonds. Pāvilosta nominēta pilsētas vidusskolu grupā. Pagājušajā mācību gadā to absolvēja trīs skolnieces.

Fonda pārstāve Laura Jansone uzsver, ka labus rezultātus uzrādījušas "ne tik daudz lielās pilsētu skolas, bet arī tādas mācību iestādes, kas parasti neizskan tik plaši". Tomēr tas nenozīmējot, ka Izglītības un zinātnes ministrijas rosinātā mācību iestāžu reorganizācija nav nepieciešama. Arī Draudzīgā aicinājuma fonda vadītājs Jānis Endele pievienojas Izglītības un zinātnes ministrijas uzskatam, ka šajā brīdī skolu Latvijā ir par daudz.

Apbalvošanas pasākums notiks trešdien, 15. novembrī, pulksten 14 Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Pēc tam arī plašākai sabiedrībai tiks paziņoti konkursa rezultāti. "Skolu reitinga" balva tiks pasniegta jau septīto gadu.

« Atpakaļ   Uz sākumu

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga nolikums
Projektu realizē: Draudzīgā Aicinājuma fonds

# Draudzīgā aicinājuma fonds 2011 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   konkurss.lv[at]gmail.com
  Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns