Draudzīgā Aicinājuma medaļa

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā aicinājuma medaļa ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Citi gadi - [ 1999 ] [ 2000 ] [ 2001 ] [ 2002 ] [ 2003 ] [ 2004 ] [ 2005 ] [ 2006 ] [ 2007 ] [ 2008 ] [ 2009 ] [ 2010 ] [ 2011 ] [ 2012 ] [ 2013 ] [ 2014 ] [ 2015 ] [ Visi gadi ]

2016.gadā ar DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA MEDAĻU apbalvoti

Sabiedriskais darbinieks | Mecenāts | Skolotājs | Medijs | Absolvents

  Nominācijā: Sabiedriskais darbinieks - par Draudzīgā aicinājuma atdzimšanas veicināšanu

Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Valdis ZATLERSLatvijas Republikas eksprezidentspar Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā; 
  Baiba RIVŽALatvijas Lauksaimniecības un mežu zinātņu akadēmijas prezidente, akadēmiķe, profesorepar Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā; 
  Ilūkstes novada dome(domes priekšsēdētājs Stefans Rāzna)par Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu. 
  Elmārs SEŅKOVSrežisorspar mākslinieciski augstvērtīgiem latviešu klasikas iestudējumiem un jauniešu estētiskās gaumes veidošanu; 
  Gundega REPŠErakstniecepar kultūras vērtību un valstiski nozīmīgu ideju popularizēšanu sabiedrībā 
  Tapani PIETILAVesilahti pamatskolas direktorspar ilglaicīgu sadarbības stiprināšanu starp Vesilahti pamatskolu Somijā un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju 
  Guna RUKŠĀNErežisore, pedagoģe, rakstniece, sabiedriska darbiniecepar Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanu un popularizēšanu sabiedrībā; 
  Arvīds ENDZIŅŠmetālmāksliniekspar Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā 
  Inga CIPEPriekuļu kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja, deju skolotāja, režisorepar ieguldījumu Latvijas sabiedrībai nozīmīgas kultūrvēsturiskas vērtības 
  Sandors Saulvedis LĪVIŅŠErnsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra vadītājspar skolēnu muzikālās gaumes veidošanu un kolektīva sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem; 
  Larisa KRIŠTOPANOVABalvu pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomāpar Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu; 

  Nominācijā: Mecenāts - par materiālu atbalstu

Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Airisa ŠTEINBERGADr.psych.par ieguldīto darbu, veicinot Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un skolēnu ģimeņu sadarbību; 
  Ieva un Mečeslavs MACULĒVIČS par ieguldījumu kvalitatīvas izglītības stiprināšanā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā; 
  Uģis LEJIETISDNB bankas Cēsu filiāles vadītājspar atbalstu izglītības iestāžu projektu īstenošanā; 
  Dalija SEGLIŅALatvijas Valsts augļkopības institūta nodaļas vadītāja, Latvijas zinātņu padomes ekspertepar intelektuālu un materiālu ieguldījumu Dobeles Valsts ģimnāzijas mācību procesa attīstībā; 
  Intars un Antra SALMAŅImēbeļu salona “Oāze” īpašniekipar ieguldījumu Balvu pamatskolas mācību vides pilnveidošanā; 
  Sacha DUCHAINE (Saša DUŠAINE)Marsanney-la-Cotte Francijā mūzikas skolas direktors un pilsētas mūzikas centra vadītājspar ilglaicīgu starptautiskās sadarbības veicināšanu starp Latvijas un Francijas jauniešiem un jauniešu muzikālās gaumes veidošanu. 
  Francis BANKOVS par ieguldījumu Balvu pamatskolas mācību procesa modernizēšanā; 
  Jānis ĶĪSISLSG Lufthansa Service finanšu un administratīvais direktors Čikāgā, ASVpar ieguldījumu kvalitatīvas izglītības stiprināšanā Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā; 
  Ilona un Gatis BUŠIģimenes psihoterapeitipar ieguldīto darbu, veicinot Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un skolēnu ģimeņu sadarbību 
  Laila KĻAVIŅAA/S Grindeks komunikācijas departamenta vadītājapar ieguldījumu kvalitatīvas izglītības stiprināšanā un jauniešu ieinteresēšanu inženiertehnisko zinātņu apguvē; 
  Andra MAGONECēsu Tūrisma attīstības un Informācijas centra nodaļas vadītājapar atbalstu Cēsu novada izglītības iestāžu projektu īstenošanā; 
  Juris KOZLOVSKISSIA Wolf System valdes priekšsēdētājs, Cēsu Valsts ģimnāzijas skolas padomes priekšsēdētājspar atbalstu kvalitatīvas izglītības veicināšanā; 

  Nominācijā: Skolotājs - par ilgstošiem sasniegumiem skolēnu izglītošanā

Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Inita KRIŠKĀNECēsu Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Edgars KUDIŅŠAglonas vidusskolas skolotājspar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Alla JUZEFOVIČALiepājas 12. vidusskolas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Sarmīte DREIJALTECēsu Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Arvīds URBANOVIČSZiemeļvalstu ģimnāzijas skolotājspar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Ata KRŪMIŅARīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Diāna SILIŅACēsu Valsts ģimnāzijas informātikas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Gita HEISTEREDobeles Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotājapar skolēnu sagatavošanu augstiem mācību sasniegumiem; 
  Natālija SERGEJEVARīgas 89.vidusskolas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Mārīte PALMAErnsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotājapar skolēnu iesaistīšanu starptautiskos izglītības projektos; 
  Signe MEŽINSKARīgas Valsts 1.ģimnazijas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Ilga MILLERERīgas 45.vidusskolas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Antra STRAZDAErnsta GLIKA Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotājapar kvalitatīvas izglītības veicināšanu; 
  Lidija ŠATILOVAAglonas vidusskolas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 
  Olga VANSOVIČADaugavpils 10.vidusskolas skolotājapar skolēnu sagatavošanu starptautiskiem mācību sasniegumiem; 

  Nominācijā: Medijs - par Draudzīgā aicinājuma popularizēšanu

Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Aija VALDMANEJēkabpils novadu laikraksta “Brīvā Daugava” žurnālistepar izglītībā nozīmīgu jautājumu aktualizēšanu sabiedrībā; 
  Ansis BOGUSTOVSžurnālistspar ieguldījumu Latvijas skolu jaunatnes debatēšanas kultūras audzināšanā; 
  LTV Erudīcijas spēles skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks!” radošā gruparadošā grupa: projekta vadītāja Irēne GRŪZĪTE režisore inscenētāja Zane GARGAŽINA, pults režisore Aiga GRAMSTE, redaktore Sanita AUŠKĀPA, vizītkaršu, pašreklāmas redaktore režisore Ina KRONBERGA, režisora asistente Elīna TAŠKĀNE, raidījuma vadītāji Valters FRĪDENBERGS un Kaspars OZOLIŅŠ;par izcilības stiprināšanu izglītībā 

  Nominācijā: Absolvents - par izciliem sasniegumiem

Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Miķelis Dāvids RIKVEILISMadonas Valsts ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot zelta medaļu 12. starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē; 
  Aleksejs ZAJAKINSRīgas 89.vidusskolas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot zelta medaļu 27.starptautiskajā informātikas olimpiādē, atzinību 56.starptautiskajā matemātikas olimpiādē; 
  Marta RUDZĪTECēsu Valsts ģimnāzijas absolventepar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu 26.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē; 
  Daniels KRIMANSAglonas vidusskolas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu 26.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē; 
  Igors DUBAŅEVIČSLiepājas 12.vidusskolas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 47.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē; 
  Rūdolfs TREILISRīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 46.starptautiskajā fizikas olimpiādē; 
  Edgars KLĒTNIEKSCēsu Valsts ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 47.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē; 
  Dārta Paula ŠVEISBERGARīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolventepar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 23.starptautiskajā filozofijas olimpiādē; 
  Morics Roberts MŪRNIEKSZiemeļvalstu ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļa 12. starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē; 
  Tomass ANDERSONSRīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē; 
  Pēteris PAKALNSCēsu Valsts ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot 2.vietu starptautiskajā informātikas (programmēšanas) olimpiādē; 
  Kristaps ČIVKULISRīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 27.starptautiskajā informātikas olimpiādē; 
  Rebeka GOBARīgas 45.vidusskolas absolventepar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā mūzikas olimpiādē; 
  Deniss DUNAVECKISDaugavpils 10.vidusskolas absolventspar izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu starptautiskajā matemātikas olimpiādē; 
  Adele GRUNTEDraudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolventepar izciliem mācību sasniegumiem un Latvijas un skolas tēla popularizēšanu starptautiskajos projektos; 
Citi gadi - [ 1999 ] [ 2000 ] [ 2001 ] [ 2002 ] [ 2003 ] [ 2004 ] [ 2005 ] [ 2006 ] [ 2007 ] [ 2008 ] [ 2009 ] [ 2010 ] [ 2011 ] [ 2012 ] [ 2013 ] [ 2014 ] [ 2015 ] [ Visi gadi ] 
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonds ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Datu bāzi uztur Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 2005 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   konkurss.lv[at]gmail.com
  Mājas lapa izvietota uz servera Cēsu novada domē Draudzīgā aicinājuma fonds Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns