Draudzīgā Aicinājuma medaļa

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā aicinājuma medaļa ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Citas nominācijas - [ Dibinātājs ] [ Mecenāts ] [ Skolotājs ] [ Medijs ] [ Absolvents ]
 

Ar DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA MEDAĻU apbalvoti
nominācijā: Sabiedriskais darbinieks - par Draudzīgā aicinājuma atdzimšanas veicināšanu

  2016.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Valdis ZATLERS Latvijas Republikas eksprezidents par Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā;  
  Baiba RIVŽA Latvijas Lauksaimniecības un mežu zinātņu akadēmijas prezidente, akadēmiķe, profesore par Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā;  
  Ilūkstes novada dome (domes priekšsēdētājs Stefans Rāzna) par Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu.  
  Elmārs SEŅKOVS režisors par mākslinieciski augstvērtīgiem latviešu klasikas iestudējumiem un jauniešu estētiskās gaumes veidošanu;  
  Gundega REPŠE rakstniece par kultūras vērtību un valstiski nozīmīgu ideju popularizēšanu sabiedrībā  
  Tapani PIETILA Vesilahti pamatskolas direktors par ilglaicīgu sadarbības stiprināšanu starp Vesilahti pamatskolu Somijā un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju  
  Guna RUKŠĀNE režisore, pedagoģe, rakstniece, sabiedriska darbiniece par Draudzīgā aicinājuma idejas uzturēšanu un popularizēšanu sabiedrībā;  
  Arvīds ENDZIŅŠ metālmākslinieks par Draudzīgā aicinājuma idejas stiprināšanu un popularizēšanu sabiedrībā  
  Inga CIPE Priekuļu kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja, deju skolotāja, režisore par ieguldījumu Latvijas sabiedrībai nozīmīgas kultūrvēsturiskas vērtības  
  Sandors Saulvedis LĪVIŅŠ Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra vadītājs par skolēnu muzikālās gaumes veidošanu un kolektīva sagatavošanu starptautiskiem sasniegumiem;  
  Larisa KRIŠTOPANOVA Balvu pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomā par Draudzīgā aicinājuma idejas popularizēšanu;  
  2015.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Daila MARTINSONE mūzikas pedagoģe, Latvijas Radio bērnu vokālā ansambļa „Dzeguzīte” mākslinieciskā vadītāja par nozīmīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu muzikālās gaumes veidošanā un latvisko vērtību saglabāšanu.  
  Uldis MARHILĒVIČS komponists par nozīmīgu ieguldījumu bērnu un jauniešu repertuāra radīšanā un muzikālās gaumes veidošanā;  
  Mirdza STIRNA Rīgas Latviešu biedrības domniece, Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda valdes priekšsēdētāja par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas sabiedrības kultūrvēsturiskās atmiņas stiprināšanā;  
  Elmārs SEŅKOVS režisors par mākslinieciski augstvērtīgiem latviešu klasikas iestudējumiem un jauniešu estētiskās gaumes veidošanu;  
  Agris LIEPIŅŠ mākslinieks –karikatūrists, rakstnieks, publicists, Latvijas senvēstures pētnieks par latviskuma gara uzturēšanu sabiedrībā;  
  Sarma FREIBERGA nodibinājuma fonda „Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja par nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošajā izglītībā;  
  2014.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Ināra TETEREVA sabiedriska darbiniece par vispusīgu ieguldījumu Latvijas jaunatnes izglītībā un kultūrā  
  Boriss TETEREVS sabiedrisks darbinieks par vispusīgu ieguldījumu Latvijas jaunatnes izglītībā un kultūrā  
  Gaidis Andrejs ZEIBOTS viceadmirālis, pirmais atjaunoto Latvijas Republikas Jūras spēku komandieris par kultūrvēsturiskās atmiņas stiprināšanu Latvijas sabiedrībā un ieguldījumu jaunatnes patriotiskā audzināšanā  
  Māris NIKLASS Cēsu novada pašvaldības deputāts, sabiedrisks darbinieks par kultūrvēsturiskās atmiņas stiprināšanu Latvijas sabiedrībā un ieguldījumu jaunatnes patriotiskā audzināšanā  
  Guntars NORBUTS Rekrutēšanas un jaunsardzes centra Stalbes jaunsargu vienības vadītājs par nozīmīgu ieguldījumu jauniešu patriotiskajā audzināšanā  
  Jānis NORDS spēlfilmas „Mammu, es tevi mīlu” scenārists un režisors par Latvijas sabiedrībai nozīmīgu audzināšanas problēmu risināšanu kinomākslā  
  Kristofers KONOVALOVS Cēsu Valsts ģimnāzijas skolnieks, spēlfilmas „Mammu, es tevi mīlu” galvenās lomas atveidotājs par spilgtu vienaudža tēla atveidošanu kinomākslā  
  Ērika SILIŅA Cēsu pilsētas pamatskolas skolotāja par ieinteresētu un aktīvu darbu dažāda vecuma sabiedrības grupu iesaistīšanā projektos  
  Sanita BAIJERE Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja par Draudzīgā Aicinājuma idejas popularizēšanu  
  2013.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Dzintra GEKA režisore    
  Ivars PRAULIŅŠ Atmodas laika darbinieks    
  Inguna BAUERE rakstniece    
  Nodibinājums „Imanta Ziedoņa fonds „Viegli””    
  Vineta STĪPNIECE Cēsu pilsētas pamatskolas skolotāja    
  2012.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Mārtiņš BRAUNS komponists    
  Arvīds ENDZIŅŠ Latvijas Mākslas akadēmijas Metāla dizaina katedras docents    
  Dagnija LEJIŅA Nordea Latvija sabiedrisko attiecību vadītāja un preses sekretāre    
  Aldona TREIJA Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktore    
  Ilga ŠĶENDERE Cēsu 1.pamatskolas meiteņu kora diriģente    
  Iveta MIKIJANSKA Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja    
  Evita MUCENIECE Cēsu Vēstures un mākslas muzeja pedagoģe    
  2011.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Jānis LŪSĒNS komponists    
  Ieva GRĀVĪTE „Youth For Understanding” ( „Jaunatne par saprašanos”) - Latvija - nevalstisks    
  Aleksandrs LINGARTS Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma muzeja vadītājs    
  Jānis Dzintars SPRANCMANIS mūzikas skolotājs, kordiriģents, skolēnu koru virsdiriģents    
  Ligita VASIĻONOKA Tukuma Ernesta Birznieka-Upīša 1.pamatskolas latviešu valodas un literatūras sko    
  Gunta ROMANOVSKA Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece    
  Sandra JONAITE Cēsu Kultūras centra Bērnu un jauniešu tautisko deju kolektīva „Randiņš” mākslin    
  Sigita SKUJIŅA Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 1.(12.)A klases skolniece    
  2010.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Reinis TUKIŠS Portāla www.satori.lv un grāmatnīca direktors    
  Jānis MARTINSONS Metālapstrādes mākslinieks    
  Irēne MARTINSONE Ādas apstrādes māksliniece    
  Juris GAGAINIS – KAGAINIS Metālmākslinieks    
  Gunārs STRADIŅŠ Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas bijušais direktors    
  Katrīne PASTERNAKA Aktrise, sabiedriska darbiniece    
   Evita SNIEDZE Valsts SIA „Valmieras Drāmas teātris” direktore    
  2009.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  R. BLAUMAŅA memoriālais muzejs „BRAKI” (vadītāja Anna KUZINA)      
  RISLAKI Juka žurnālists, rakstnieks    
  ŽĪGURE Anna atjaunotās LR pirmā vēstniece Somijā, tulkotāja, rakstniece    
  PUMPURE Austra Liepājas teātra koncertmeistare, ģitārspēles pedagoģe, dziesminiece    
  2008.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  GRIBAČA Vera aktrise, sabiedriska darbiniece    
  BORĪTE Jolanta Siguldas pašvaldības kultūras pārvaldes vadītāja    
  LTV 1 radošā grupa (režisore Virdžīnija LEJIŅA, projekta vad. Daina DUMPE)      
  GRAUBA Aigars kinostudijas „Platforma filma”direktors, kinostudijas „Cinevilla” direktors    
  BĒRZIŅA Vizbulīte muzikoloģe un kultūrvēsturniece    
  ENDZIŅŠ Aivars Dr.jur., profesors, Biznesa augstskolas „Turība” Publisko tiesību katedras vad.    
  HIRŠA Dzintra Dr. phil., Latvijas Universitātes Latviešu valodas institūta pētniece    
  2007.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  AKURĀTERE Ieva aktrise, dziedātāja    
  IKSTENA Nora rakstniece    
  VĪTOLA Velga GNP Līgatnes parka zvērkope    
  FREIMANIS Mārtiņš mūziķis    
  ZANDERE Inese rakstniece, publiciste    
  SAULĪTE Imelda Madonas raj. bibliotēkas direktore    
  RUMBA Anna Tukuma E.Birznieka-Upīša 1. pamatskolas bibliotekāre    
  ZUJEVA Gaida biedrības "Eiroreģions "Pleskava - Livonija" " koordinatore    
  RUBENIS Mārtiņš Latvijas kamaniņu braucējs    
  2006.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  STRAUJĀ Kristīne laikraksta "Bauskas Dzīve" korespondente    
  PAULS Raimonds komponists  
  KURSĪTE-PAKULE Janīna LU Filoloģijas fakultātes dekāne  
  RUBENIS Juris Rīgas Lutera draudzes mācītājs, rakstnieks    
  KEIŠA Lelde Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolas skolotāja
  ANTIŅA Ināra Apollo portāla Izglītības nodaļas veidotāja    
  VOLOSOVA Ilga ārste    
  REIZNIECE Ilga folkloriste, folkloras kopas "Iļģi" mākslinieciskā vadītāja  
  2005.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Kārļa ULMAŅA piemiņas muzejs "PIKŠAS" (direktors Gunārs ULMANIS)      
  KALNIETE Sandra diplomāte, rakstniece un sabiedriskā darbiniece    
  PIEBALGS Andris Eiropas Savienības Parlamenta Enerģētikas komisijas priekšsēdētājs    
  KUPČE Dagnija mākslas audēja    
  PUMPURIŅŠ Tālis Cēsu Vēstures un mākslas muzeja zinātniskais darbinieks  
  2004.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  BARGĀ Ārija Džūkstes vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja    
  LĪCE Anda dzejniece, publiciste    
  SVILĀNE Venta Meņģeles pamatskolas skolotāja    
  BĒRZIŅŠ Jānis Latviešu valodas un literatūras skolotājs, kordiriģents no Madonas    
  2003.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  BĒRZIŅŠ Gunards
  ĒLERTE Sarmīte      
  LĀCIS Visvaldis      
  KUMSĀRS Artis      
  OZOLIŅŠ Dainis      
  2002.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  VĪĶE-FREIBERGA Vaira Valsts prezidente
  EGLĪTIS Andrejs      
  KEGGI Kristaps      
  ZĪLE Roberts      
  MATVEJĀNS Antons      
  TOMAŠŪNS Andris      
  DRUVIETE Ina      
  2001.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  GREIŠKALNS Kārlis      
  ŠMITE Anita      
  SHENKE Andreas      
  CIMDIŅŠ Pēteris      
  2000.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  ZĀLĪTE Māra      
  ZIEDONIS Imants      
  SALMIŅŠ Aino      
  BĒRZIŅŠ Juris      
  ĪVĀNS Dainis      
  KALNIŅŠ Imants      
  1999.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  ULMANIS Guntis      
  KINNA Jānis      
  KIRŠTEINS Aleksandrs      
  SKULTE Druvis      
  ĀBIĶIS Dzintars      
  BUŠA Anta      
  VAIVADS Jānis      
  PIEBALGS Andris      

Citas nominācijas - [ Dibinātājs ] [ Mecenāts ] [ Skolotājs ] [ Medijs ] [ Absolvents ] 
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonds ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Datu bāzi uztur Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 2005 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   konkurss.lv[at]gmail.com
  Mājas lapa izvietota uz servera Cēsu novada domē Draudzīgā aicinājuma fonds Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns