Draudzīgā Aicinājuma medaļa

Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā aicinājuma medaļa ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Citas nominācijas - [ Sabiedriskais darbinieks ] [ Dibinātājs ] [ Mecenāts ] [ Skolotājs ] [ Medijs ]
 

Ar DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA MEDAĻU apbalvoti
nominācijā: Absolvents - par izciliem sasniegumiem

  2016.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Miķelis Dāvids RIKVEILIS Madonas Valsts ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot zelta medaļu 12. starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē;  
  Aleksejs ZAJAKINS Rīgas 89.vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot zelta medaļu 27.starptautiskajā informātikas olimpiādē, atzinību 56.starptautiskajā matemātikas olimpiādē;  
  Marta RUDZĪTE Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu 26.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē;  
  Daniels KRIMANS Aglonas vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu 26.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē;  
  Igors DUBAŅEVIČS Liepājas 12.vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 47.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē;  
  Rūdolfs TREILIS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 46.starptautiskajā fizikas olimpiādē;  
  Edgars KLĒTNIEKS Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 47.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē;  
  Dārta Paula ŠVEISBERGA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 23.starptautiskajā filozofijas olimpiādē;  
  Morics Roberts MŪRNIEKS Ziemeļvalstu ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļa 12. starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē;  
  Tomass ANDERSONS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā ģeogrāfijas olimpiādē;  
  Pēteris PAKALNS Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot 2.vietu starptautiskajā informātikas (programmēšanas) olimpiādē;  
  Kristaps ČIVKULIS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 27.starptautiskajā informātikas olimpiādē;  
  Rebeka GOBA Rīgas 45.vidusskolas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu starptautiskajā mūzikas olimpiādē;  
  Deniss DUNAVECKIS Daugavpils 10.vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot sudraba medaļu starptautiskajā matemātikas olimpiādē;  
  Adele GRUNTE Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem un Latvijas un skolas tēla popularizēšanu starptautiskajos projektos;  
  2015.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Katrīna Daila NEIBURGA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 25.starptautiskajā bioloģijas olimpiādē Bali, Indonēzijā 2014.gadā;  
  Gatis OGLE Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā ķīmijas olimpiādē Maskavā 2013.gadā;  
  Vladislavs KĻEVICKIS Rīgas 40.vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 55.starptautiskajā matemātikas olimpiādē Keiptaunā, Dienvidāfrikā 2014.gadā;  
  Oļegs MATVEJEVS Rīgas Ostvalda vidusskolas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 55.starptautiskajā matemātikas olimpiādē Keiptaunā, Dienvidāfrikā 2014.gadā;  
  Ženija MINKA Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 4. starptautiskajā vācu valodas olimpiādē Frankfurtē, Vācijā 2014.gadā;  
  Maria MURASOVA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 4.starptautiskajā vācu valodas olimpiādē Frankfurtē, Vācijā 2014.gadā;  
  Sergejs BLAKUNOVS Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā;  
  Luka IVANOVSKIS Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā;  
  Artūrs BĒRZIŅŠ Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 45. starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā;  
  Dāvis ZAVICKIS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, gūstot Atzinību 45.starptautiskajā fizikas olimpiādē Astanā, Kazahstānā 2014.gadā;  
  Iļja LEIKO Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas absolvents par izciliem mācību sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļu 21.starptautiskajā vides projektu olimpiādē Turcijā 2013.gadā ;  
  2014.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Māris SERŽĀNS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, izcīnot zelta medaļu ģeogrāfijas olimpiādē 2012. un 2013.gadā; bronzas medaļu bioloģijā 2012., 2013.gadā; fizikā -atzinību 2012.gadā un bronzas medaļu 2013.gadā  
  Mikus PURIŅŠ Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem ķīmijā, izcīnot sudraba medaļu olimpiādē 2013.gadā  
  Edvīns CAUŅA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem ķīmijā, izcīnot Atzinību 2012.gada olimpiādē un bronzas medaļu 2013.gada olimpiādē  
  Andris Pāvils STIKUTS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem bioloģijā, izcīnot bronzas medaļu 2013.gada olimpiādē  
  Pēteris Kārlis RATNIEKS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem matemātikā, izcīnot Atzinību 2013.gada olimpiādē  
  Ojārs Vilmārs RATNIEKS Siguldas Valsts ģimnāzijas absolvents par starptautiskiem sasniegumiem informātikā, izcīnot bronzas medaļu 2012. un 2013.gada olimpiādē  
  Jānis GRUDULS Madonas Valsts ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem bioloģijā, izcīnot bronzas medaļu 2013.gada olimpiādē  
  Mārtiņš VAIVADS Salacgrīvas vidusskolas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem bioloģijā, izcīnot bronzas medaļu 2012. un 2013.gada olimpiādē  
  Lauris ZVIRBULIS Valmieras Valsts ģimnāzijas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem filozofijā, izcīnot Atzinību 2013.gada olimpiādē  
  Anastasija SMIRNOVA Rīgas 72.vidusskolas absolvente par izciliem starptautiskiem sasniegumiem filozofijā, izcīnot 1.vietu 2013.gada olimpiādē  
  Arvīds ŠILOVS Rīgas 65.vidusskolas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem ķīmijā, izcīnot bronzas medaļu 2013.gada olimpiādē  
  Ņikita LARKA Rīgas 88.vidusskolas absolvents par izciliem starptautiskiem sasniegumiem matemātikā, izcīnot Atzinību 2011.un 2012.gada olimpiādē un bronzas medaļu 2013.gada olimpiādē  
  2013.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Maksimilians BĒRZIŅŠ Rīgas Franču liceja absolvents    
  Jānis BRIŠKA Jēkabpils Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Andrejs KUZŅECOVS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents    
  Miķelis PŪĶIS Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents    
  Ilze OŠIŅA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente    
  Edžus URTĀNS Jēkabpils Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Mihails ŠIŠOVS Rīgas 72.vidusskolas absolvents    
  Georgijs TREŅINS Rīgas 95.vidusskolas absolvents    
  Kārlis JERMACĀNS Ogres Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Veronika SUHARUKA Rīgas 40.vidusskolas absolvente    
  Armands SEBRIS Lizuma vidusskolas absolvents    
  Ēriks ZEPS Rēzeknes 5.vidusskolas absolvents    
  Anete – Krista SALMANE Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas absolvente    
  Magdalēna MUDULE Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.klases absolvente    
  Ilze BUŽA Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas absolvente    
  2012.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Eduards KAĻIŅČENKO Rīgas 71.vidusskolas absolvents    
  Armands RUDUŠS Siguldas Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Juta JUKĀMA Valmieras Valsts ģimnāzijas absolvente    
  Dāvis IMMURS Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas absolvents    
  Otto TABUNS Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas absolvents    
  Jēkabs NARVAIŠS Dobeles Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Kārlis SEŅKO Dobeles Valsts ģimnāzijas absolvents    
  Anete ROMANOVSKA Saldus 2.vidusskolas absolvente    
  Jānis SMILGA Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvents    
  Anna STIKĀNE Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas absolvente    
  Sergejs LUKAŅIHINS Rīgas Klasiskās ģimnāzijas absolvents    
  Sergejs SEREDENKO Rīgas 40.vidusskolas absolvents    
  Dmitrijs JEVDOKIMOVS Rīgas 40.vidusskolas absolvents    
  Dace LANGENFELDE Pļaviņu novada ģimnāzijas absolvente    
  Agija LĀCE Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente    
  2011.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Pēteris ROZENBAKS Madonas Valsts ģimnāzija    
  Terēze ROCĒNA Siguldas Valsts ģimnāzija    
  Pēteris ERIŅŠ Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Oļegs OŠMJANS Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
  Normunds VILCIŅŠ Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Roberts BLUĶIS Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Reinis VIRSIS Rīgas Valsts vācu ģimnāzija    
  Artūrs MARCINKEVIČS Rīgas Valsts vācu ģimnāzija    
  Aleksandrs BĒRZIŅŠ Natālijas Draudziņas ģimnāzija    
  Artūrs ZNOTIŅŠ Preiļu Valsts ģimnāzija    
  Aivars GRIGORJEVIČS Rīgas pilsētas Valsts 3.ģimnāzija    
  Andrejs HMELOVS Rīgas 40.vidusskola    
  Viktors POZŅAKS Rīgas 22. vidusskola    
  Sandra ŠIDLOVSKA Krāslavas Valsts ģimnāzija    
  Reinis GARKALNS Grobiņas ģimnāzija    
  Liene ŠAKINA Jaunpiebalgas vidusskola    
  Kristīne BEINAROVIČA Zemgales vidusskola    
  Santa TAUKUČA Jelgavas 1. ģimnāzija    
  Juris ĶIBILDS Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija    
  2010.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  Ieva OZOLA Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Jānis CAUNE Valmieras Valsts ģimnāzija    
  Helmuts VĪKSNA Aizkraukles Novada ģimnāzija    
  Jānis BROŅKA Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Vents KANDERS Āgenskalna Valsts ģimnāzija    
  Elīna FJODOROVA Gulbenes 2.vidusskola    
  Juliana DINA Bauskas 2.vidusskola    
  Mārtiņš KOKAINIS Viesītes vidusskola    
  Mārtiņš FROLOVS Saldus pilsētas ģimnāzija    
  Krišjānis JURDŽS Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  Zigmunds ORLOVSKIS Liepājas Raiņa 6.vidusskola    
  Romāns ČAPLINSKIS Rīgas 92.vidusskola    
  2009.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  ĻADENKO Anastasija Jelgavas Valsts ģimnāzija    
  POĻAKOVA Jeļena Rēzeknes Valsts ģimnāzija    
  MOLČANOVA Aļona Rīgas 69. vidusskola    
  FOMINS Aleksejs Rīgas Rīnūžu ģimnāzija    
  MOŠŅAKOVSKA Linda Āgenskalna ģimnāzija    
  BUŠA Inga Āgenskalna ģimnāzija    
  GEREIKO Ingrīda Daugavpils Valsts ģimnāzija    
  CUPIKOVS Pāvels Rīgas ģimnāzija „Maksima”    
  SOROKINS Aleksandrs Rīgas 34. vidusskola    
  JERMAKS Jānis Tukuma Raiņa ģimnāzija    
  FREIBERGA Inga Smiltenes ģimnāzija    
  KALNIŅŠ Gints Salacgrīvas vidusskola    
  VINDAVS Miķelis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  PRŪSIS Krišjānis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  BAČKURS Arturs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  DAĻECKIS Vadims Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  GRUDULS Artūrs Madonas Valsts ģimnāzija    
  2008.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  LIEPIŅŠ Landijs Jūrmalas Pumpuru vidusskola    
  PURGAILIS Toms Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  VIRZA Madars Valmieras Valsts ģimnāzija    
  MUREVIČS Vladimirs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  ARHANGEĻSKIS Mihails Rīgas 92. vidusskola    
  KITENBERGS Guntars Rīgas 64. vidusskola    
  KORNETE Baiba Cēsu Valsts ģimnāzija    
  NARVAIŠS Gatis Dobeles Valsts ģimnāzija    
  RĪDERS Armands Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  IVANOVSKIS Gļebs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija    
  VARNEĻS Jurijs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija    
  PURIŅŠ Mārtiņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  2007.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  SARKANS Elvijs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  BEĻAJEVS Sergejs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija    
  PERMINOVS Dmitrijs Jēkabpils 2. vidusskola    
  SABANSKIS Andrejs Preiļu Valsts ģimnāzija    
  STEPANOVS Igors Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  BRIŽS Jānis Imantas vidusskola    
  KREICBERGS Rūdolfs Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  ĀBOLS Edgars Jūrmalas 1. ģimnāzija    
  KUNGS Jānis DA Cēsu Valsts ģimnāzija    
  2006.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  BĒRZIŅŠ Agris Tukuma Raiņa vidusskola    
  PAUNIŅA Zane Valmieras Viestura vidusskola    
  URZIKS Oļegs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
  GRANDĀNS Gaidis M. Brimmerbergas Pļaviņu vidusskola    
  AĻEHNOVIČA Diāna Jēkabpils Valsts ģimnāzija    
  BAUERS Oskars Cēsu pilsētas ģimnāzija    
  POGORELOVS Sergejs Rīgas 40. Vidusskola    
  MEDNE Maija DA Cēsu Valsts ģimnāzija    
  GAILĪTIS Artūrs Smiltenes ģimnāzija    
  ARZAMASOVS Maksims Rīgas 40. Vidusskola    
  TJURINS Iļja Liepājas A. Puškina 2. Vidusskola    
  2005.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  ŽUNDA Irēna Daugavpils 16. vidusskola    
  BARANOVS Jevgeņijs Daugavpils 10. vidusskola    
  POPOVS Iļja Daugavpils 16. vidusskola    
  JĒČS Edgars Tukuma Raiņa vidusskola    
  CĪMURS Jānis Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  VERZA Artūrs Valmieras Pārgaujas ģimnāzija    
  ANDREJEVS Pāvels Daugavpils krievu vidusskola - licejs    
  JĀKOBSONS Edgars Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  RUMKOVSKA Inga Nīcas vidusskola    
  BRICIS Mārtiņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija    
  2004.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  BAUMANE Baiba Rīgas 2.vidusskola    
  BURGMANIS Kaspars Rīgas Komercskola    
  BRAUKŠA Ieva DACVĢ    
  VELDRE Kaspars Dobeles Valsts ģimnāzija    
  JAŠKO Jānis Madonas pilsētas 1.vidusskola    
  KOKINA Agnese Daugavpils 1.ģimnāzija    
  GRIŠINS Pjotrs Ventspils 6.vidusskola    
  GUTĀNS Arnis Ogres vidusskola    
  OZOLS Māris Liepājas 1.vidusskola    
  ATTEKA Toms Brocēnu vidusskola    
  DUCENA Līva DACVĢ    
  ROSMANIS Ansis Āgenskalna Valsts ģimnāzija    
  KĻAVIŅA Mārīte Āgenskalna Valsts ģimnāzija    
  KALDRE Imants Āgenskalna Valsts ģimnāzija    
  LIUKIS Agnis Jūrmalas 1.ģimnāzija    
  GRĪVIŅŠ Pēteris Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
  OPMANIS Rihards Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
  PODIŅŠ Kārlis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
  PROKOFJEVS Aleksandrs Rīgas 10.vidusskola    
  GAŅĢIS Kārlis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija    
  2003.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  REDJKO Vladimirs      
  BELOVS Aleksandrs      
  FOLKMANIS Ģirts      
  BEBRIS Ervīns      
  LEDIŅŠ Pēteris      
  ATTEKA Ivars      
  GRUNDMANIS Gunārs      
  STAŠULĀNE Kristīne      
  SALIŅA Kristīne      
  LASOVSKA Valērija      
  SIZOVS Antons      
  IVANOVS Andrejs      
  BALTKALNE Martina      
  GAILĪTE Ieva      
  MISĀNE Maija      
  KIZJAKINA Karīna      
  IRŠA Lāsma      
  DOBROVOĻSKA Maija      
  DAGNIS Valters      
  GEDROICS Aigars      
  USS Ivo      
  2002.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  GOBOVICKIS Igors      
  NORVEŽA Ērika      
  PETREVICS Māris      
  PIRUŠKA Aigars      
  POŠIVA Anete      
  RADECKA Līga      
  RAŠČEVSKIS Zigmārs      
  VESERIS Valdis      
  VRUBĻEVSKA Jana      
  2001.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  BRUŅINIEKS Nauris      
  APINIS Artis DA Cēsu Valsts ģimnāzija
  KALNIŅŠ Edgars      
  LAIME Sandis DA Cēsu Valsts ģimnāzija    
  RADZIŅA Dagnija      
  KIRJAKOVA Olga      
  GUĻĀNS Andris      
  SUDĀRS Mārtiņš      
  KALVĀNS Linards Priekuļu vidusskola, Cēsu raj.
  KALVĀNS Juris Priekuļu vidusskola, Cēsu raj.
  ZARIŅŠ Viesturs      
  2000.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  GOBA Kārlis      
  MEIJA Juris      
  SERMULIŅŠ Jānis      
  MALĒJS Andis DA Cēsu Valsts ģimnāzija    
  VALDATS Māris      
  1999.gads
Uz augšu
  Apbalvots Iestāde/OrganizācijaAprakstsIesniedzējs
  EGLĪTIS Artis      
  RUBENE Dace      
  ULNICĀNE Inga      
  KOKINS Aigars      
  VEIDEMANE Eva      
  ROZENBERGS Jānis      
  MEDNIS Gatis      
  BRICE Maija      
  SIRMĀ Inga DA Cēsu Valsts ģimnāzija    
  MIRĶIS Jānis      
  KALVĀNS Andis Priekuļu vidusskola, Cēsu raj.
  TITĀNE Inita      

Citas nominācijas - [ Sabiedriskais darbinieks ] [ Dibinātājs ] [ Mecenāts ] [ Skolotājs ] [ Medijs ] 
Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitings ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolēnu stipendija ]
Draudzīgais aicinājums ] [ Draudzīgā Aicinājuma fonds ] [ Draudzīgā aicinājuma balva ] [ Cēsu skolotājs ]
Atpakaļ ] [ Galvenā lapa ] [ Uz sākumu ]

Datu bāzi uztur Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija 2005 Jautājumus un ierosinājumus sūtiet   konkurss.lv[at]gmail.com
  Mājas lapa izvietota uz servera Cēsu novada domē Draudzīgā aicinājuma fonds Datu bāzi un mājas lapu veidoja   Andrejs Rampāns